O Nas

Firma Liliko.pl powstała z potrzeby podzielenia się pięknymi przedmiotami, które umilają nam codzienność.

W Liliko.pl wierzymy, że jakość idzie w parze z doskonałym wzornictwem. Naszą misją i wartością jest wyszukiwanie unikalnych produktów, które cieszą nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Znajdziesz u nas niepowtarzalny wybór najwyższej jakości produktów, które ożywią każdy dziecięcy pokoik, osłodzą zabawę, sprawią, że podwórko stanie się krainą przygód, a przyjęcie urodzinowe pozostanie w pamięci na zawsze. Chcemy dawać radość i przyjemność z korzystania z wysokiej jakości produktów dla świadomych odbiorców, dlatego znajdziesz u nas produkty europejskich marek takich jak Krasilnikoff, Bloomingville, Little Dutch, Lutz Mauder i innych.

Wiemy, jak bardzo ważne dla Mam jest bezpieczeństwo ich dzieci, dlatego wszystkie nasze produkty mają certyfikaty bezpieczeństwa i są wykonane z elementów bezpiecznych dla dzieci.

Sami lubimy te estetyczne i dobre jakościowo przedmioty codziennego użytku i pragniemy urozmaicać codzienne posiłki, stąd nasze estetyczne naczynia marki
EkoboNaszą pracą staramy się tworzyć atmosferę i dobre momenty w Twoim domu i w Twoich relacjach.


Dbamy o najmniejsze szczegóły, dlatego każda nasza paczka jest starannie pakowana, z użyciem folii bąbelkowej, z wypełnieniem z papieru, a całość umieszczona w kartonie z naszą naklejką.


Naszą dewizą od zawsze jest miłość do pięknych przedmiotów, zgodnie z hasłem:

By żyć pięknie codziennie, a nie tylko od święta”.


Zespół Liliko.pl