DOMKI OGRODOWE

Twoje pociechy odkryły już każdy zakamarek ogrodu? Ciągle słyszysz żądania nowych pomysłów na psoty, a podczas zabaw z rówieśnikami widać szybko nadciągającą nudę? Mamy na to rozwiązanie! Domki ogrodowe to wspaniała propozycja, która sprawi, że każda chwila spędzona w ogrodzie będzie wyjątkowa.

Domki ogrodowe to masa frajdy dla Twojej pociechy

Prezentowane tu domki ogrodowe dla dzieci pobudzą ich wyobraźnię oraz pozwolą przenieść się w świat marzeń i dobrej zabawy. Dzięki nim każda dziewczynka będzie mogła stać się księżniczką, która czeka w wieży na swojego księcia. Każdy chłopiec może zbudować swój fort i być królem we własnym królestwie. Deszcz czy palące słońce nie będą już straszne – wystarczy ukryć się w bezpiecznym schronieniu i tam kontynuować całą zabawę. Udostępnij dzieciom akcesoria gospodarstwa domowego, by mogły naśladować rodziców. Nasze domki ogrodowe dla dzieci to drewniane arcydzieła. Wybierz model ze zjeżdżalnią, by zapewnić dzieciom jeszcze więcej atrakcji i ruchu. Większy typ domków doskonale nadaje się także do odbycia popołudniowej drzemki. Świeże powietrze działa o wiele bardziej regenerująco. Nie musisz martwić się o nagłą zmianę pogody, a Twoja pociecha będzie zachwycona możliwością samodzielnego spania w domku w śpiworze.

Wybierz bezpieczne domki dla dzieci

Wszystkie nasze domki ogrodowe wykonane są z drewnianych paneli cedrowych – idealnie wyszlifowanych i zabezpieczonych przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Nawet po długim czasie stania na świeżym powietrzu będą bezpieczne dla Twoich pociech.

Wyposażone są w:
    • plastikowe okna,
    • magnetyczne zamknięcia okien i drzwi,
    • plastikowe, dobrze wyprofilowane zjeżdżalnie,
    • panele cedrowe z drzew pochodzących z kontrolowanej uprawy.

Wszystkie z tych elementów są pewne i bezpieczne dla małych paluszków, zapobiegają możliwości ich przytrzaśnięcia. Podczas zabawy nie wbije się żadna drzazga i nie stłucze żadne okno.

Nasze domki drewniane dla dzieci urozmaicą każde lato – nie czekaj dłużej i zamów upatrzony model już dziś, a dowóz nastąpi w ciągu miesiąca!


There are no products to list in this category.