Bloomingville - talerz głęboki Adelynn, wiewiórka


  • ProducenciBloomingville
  • Kod produktu: 21101580W
  • Dostępność: 4

  • 40,00 złGłęboki talerz z kolekcji Adelynn z grafiką śpiącej wiewiórki z pastelową niebieską , matową obwódką.

Kolekcja ceramicznych naczyń dziecięcych Adelynn z sympatycznymi zwierzątkami w roli głównej, to część linii mini Bloomingville kolekcja która za sprawą delikatnych pastelowych kolorów, 

wizerunku przyjaznych zwierząt i wytrzymałych materiałów, ma na celu podarowanie dzieciom jeszcze więcej przyjemności w tym najpiękniejszym okresie ich życia, jakim jest słodkie dzieciństwo. 


Marka Bloomingville, to duńska firma, która przy realizacji swoich projektów kieruje się filozofią hygge. Jest to koncepcja szczęścia, która zakłada m.in cieszenie się z drobnych rzeczy dnia

codziennego, oraz wytwarzanie przyjemnej atmosfery w otoczeniu, w którym się przebywa. Piękne wzornictwo i subtelna, stonowana kolorystyka to cechy wyróżniające Bloomingville na tle innych marek.

Kolekcja mini to zaprojektowana przez znaną ilustratorkę Nanę Asmussen kolekcja naczyń dla dzieci z postaciami uroczych, sympatycznych zwierzątek.

Naczynia z kolekcji Adelynn wykonane zostały z piaskowej ceramiki i charakteryzują się pastelową błękitno - różową kolorystyką.

Materiał - ceramika

Średnica - 25cm

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra